درباره مرکز جامع توانبخشی

جمعیت هلال احمر فعالیت های توانبخشی خود را در راستای ماموریتها و اهداف بشردوستانه از سال 1341 تحت عنوان مرکز ارتوپدی فنی آغاز کرد. با گسترش حیطه خدمات و افزوده شدن سایر رشته های توانبخشی به خدمات مذکور، مرکز جامع توانبخشی در سال 1379 با فضایی به مساحت حدود 11 هزار متر مربع و بهره مندی از آخرین تکنولوژی های روز و بکارگیری کادری مجرب، بعنوان یکی از بزرگترین و محوری ترین مراکز توانبخشی جمعیت در سطح کشور راه اندازی شد. این مرکز با برخورداری از کلینیک های ارتز، پروتز، کفش طبی و اسکن کف پا، فیزیوتراپی، کاردرمانی، توانبخشی سالمندان، آسیب های نخاعی، شنوایی شناسی، گفتار درمانی، تغذیه، حرکات اصلاحی، توانمند سازی مغز، ذهن و روان و همچنین کلینیک های چند تخصصی قطع عضو، ناهنجاری های ستون فقرات و سکته مغزی، خدمات با کیفیت و متمایزی را به عموم مردم علی الخصوص اقشار کم درآمد ارائه می نماید. بدلیل ارائه خدمات جامع و چند تخصصی توانبخشی با کیفیت و تعرفه مناسب بصورت متمرکز و پیش بینی پارکینگ جهت استقرار خودروهای مراجعین، بهره گیری از خدمات این مرکز را در اولویت بیماران قرار داده است و سالانه بیش از 60/000 خدمت در این مرکز ارائه می گردد.

مسیرهای دسترسی

در صورتی‌ که‌ از هر یک‌ از قسمتهای‌ جنوبی‌، شرقی‌ یا غربی‌ به‌ میدان‌ ونک‌ دسترسی‌ پیدا کردید وارد خیابان‌ ولیعصر بطرف‌ شمال‌ شده‌ و حدود 700 متر حرکت‌ نمائید. بعد از تقاطع‌ میرداماد و عبور از مقابل‌ بیمارستان‌ ولیعصر(عج‌) در سمت‌ چپ‌ وارد خیابان‌ رشید یاسمی‌ شوید.

اتوبوسهای BRT، پایانه تجریش- پایانه معین، ایستگاه ظفر/ اتوبوسهای پایانه متروی حقانی- میدان شیخ بهایی، ایستگاه ظفر

متروی حقانی، اتوبوسهای پایانه متروی حقانی- میدان شیخ بهایی، ایستگاه ظفر/ متروی میرداماد، تاکسی های خیابان ولیعصر

در صورتي‌ كه‌ از هر يك‌ از قسمتهاي‌ جنوبي‌، شرقي‌ يا غربي‌ به‌ ميدان‌ ونك‌ دسترسي‌ پيدا كرديد وارد خيابان‌ وليعصر بطرف‌ شمال‌ شده‌ و حدود 700 متر حركت‌ نمائيد. بعد از تقاطع‌ ميرداماد و عبور از مقابل‌ بيمارستان‌ وليعصر(عج‌) در سمت‌ چپ‌ وارد خيابان‌ رشيد ياسمي‌ شويد.

بیمه ها و مراکز طرف قرارداد