تلفن تماس: 5 - 88201241

کلینیک کفش طبی

مسئول: آقای مجتبی جعفریان شماره تماس: 88201241-5 (داخلی 365 , 491) روزهای حضور: شنبه تا پنجشنبه ساعات حضور: از ساعت 8 الی 16و پنجشنبه صبح موقعیت: طبقه اول، ورودی 2، انتهای راهروی شرقی

درباره کلینیک:

کلینیک کفش طبی مرکز جامع توانبخشی هلال احمر، به منظور ساخت انواع کفی و کفش های طبی، فیلرهای پنجه و کفی‌های طبی ملدد برای کودکان و بزرگسالان دارای انواع اختلالات عضلانی_اسکلتی مشغول به فعالیت می‌باشد. ساخت کفی و کفش های مذکور پس از تجویز پزشک و انجام معاینات تخصصی کارشناسان مجرب اتاق معاینه در کارگاهی مجهز و توسط متخصصین خبره انجام می‌پذیرد که یک نوع از خدمات این کارگاه، ارائه کفش و کفی طبی و اسکن پای بیماران به روش استاتیک-داینامیک (ایستاده و در حال حرکت) و اسکن سه بعدی (3D) جهت بررسی نقاط کم فشار و پرفشار برای طراحی و برداشتن فشار از روی کف پا و با طراحی و استفاده از پیشرفته ترین و جدیدترین متدهای کفی می‌باشد.

اقدامات و خدمات:

کفش و کفی برای انواع مشکلات پا شامل ناهنجاریهای صافی کف پا (flat foot)،گودی بیش از حد (pes cavus)، کوتاهی (shortness) و بدشکلی پا (moulded shoe)

اسکن 2 و 3 بعدی کف پا و تولید کفی برای هر شخص با دستگاه اتوماتیک CNC

مراحل انجام کار:

1. پذیرش و تشکیل پرونده: ارائه مشخصات فردی و کارت ملی و حضور بیمار جهت پذیرش الزامی می‌باشد (هنگام تشکیل پرونده در واحد پذیرش کارت سبزی به بیمار داده می‌شود که به همراه آوردن آن در تمامی مراجعات بعدی الزامی است).

2. اتاق معاینه کفش طبی: ارزیابی بیمار توسط کارشناسان و ثبت خدمات مورد نیاز در سیستم

3. پرداخت هزینه (صندوق)

4. کارگاه کفش طبی

5. اندازه گیری یا قالب گیری

6. مراحل ساخت کفش، کفی و صندل

7. کنترل کیفیت

8. تحویل کفش به مددجو

9. تسویه و صدور برگه خروج از مرکز

مدارک لازم:

نسخه و کارت ملی بیمار

مشاهده ۹۳۹۸
/
۱۴۰۱/۱۲/۰۳- ۱۱:۳۰
/